Playstation 4 Satmak İstiyorsanız Tam Adresindesiniz
Anasayfa / Playstation / Bakırköy İkinci El Playstation 4 Alan Yerler

Bakırköy İkinci El Playstation 4 Alan Yerler

Bakırköy İkinci El Playstation 4 Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el temiz kullandığınız ikinci el playstation 4 oyun konsollarını en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz playstation 4 oyun konsolunun modelini ve kapasitesini söylediğiniz takdirde siz değerli Playstation kullanıcılarına en yüksek fiyatları teklif etmekteyiz. Bakırköy İkinci El Playstation 4 Alan Yerler olarak yanında getireceğiniz ekstra joistik ve oyunlar ekstra ücret ödenmektedir. Oyunun ismine göre fiyat farklılıkları mevcuttur. Bakırköy bölgesinde siz değerli müşterilerimiz için 10 senedir oyun konsolları üzerine hizmet vermekteyiz. İşimizi özenle ve titizlikle yapmaya siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye devam etmekteyiz. Bizleri arayın 30 dakika içerisinde adresinize kadar gelip nakit olarak satın alalım.

bakırköy ikinci el playstation 4 alan yerler
bakırköy ikinci el playstation 4 alan yerler

Bakırköy Playstation 4 Alan Yerler

Bakırköy Playstation 4 Alan Yerler olarak Oyun konsolunuz ister Slim kasa ister Parlak kasa isterse mat kasa olsun ayırt etmeden en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız. Playstation 4 oyun konsolunuzun kapasitesine göre fiyat farklılıkları olmaktadır. Örnek vermek gerekirse 500 gb 1000 Tl’den alıyorsak 1Tb olan model 1100 tl den almaktayız. Tek kol olursa 1000 tl ise iki kollu 1100 tl’den almaktayız. Oyun isimlerine göre de fiyat değişmektedir. Bakırköy Playstation 4 Alan Yerler olarak bizleri aramadan asla ve asla İkinci el veya sıfır playstation oyun konsollarını satmayın. Bakırköy bölgesinde hattınızın üstüne yada senetle aldığınız sıfır playstation 4 oyun konsollarını da nakit olarak satın almaktayız.

bakırköy playstation 4 alan yerler
bakırköy playstation 4 alan yerler

Bakırköy 2.El Playstation 4 Alan Yerler

Bakırköy 2.El Playstation 4 Alan Yerler, Bakırköy Playstation 4 Satmak istiyorum,Bakırköy playstation 4 satın alan yerler, Bakırköy ikinci el playstation 4 alanlar, Bakırköy ikinci el playstation 4 nereye satabilirim, Bakırköy ikinci el playstation 4 kimler alır gibi soruların cevaplarını bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Sadece ve sadece yapmanız gereken yukarıda yazan irtibat numarasını aramanız yeterli olacaktır. Veya Whatsapp üzerinden fotoğraflarını göndermeniz yeterli olacaktır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
Call Now ButtonPlaystation Satmak İçin Arayın
Playstation 4 Satmak İçin Ulaşın whatsapp